Fotografia ślubna – archiwum

fotografia-slubna

Fotografia ślubna – Plener

Fotografia ślubna i kolejna porcja naszych ulubionych fot plenerowych. 🙂 Każdy fotograf ślubny ma swoje ulubione miejsca i takie, które ciągle czekają żeby je odkryć i zaskoczyć.  Z każdym plenerem chętnie odwiedzamy te pierwsze, ale czekamy też na te drugie.

Sesja ślubna – porady

Co warto zabrać na sesje? Przede wszystkim dobry humor. Wesoła atmosfera jest dla nas najważniejsza. Wiadomo, że plenery chcemy wykonywać jak najszybciej, na świeżo. Wtedy można najlepiej uchwycić cały czas radość nowej drogi życia, ale wiadomo, że wesele może się przeciągnąć – wujkowie często nie odpuszczają na poprawinach – i wtedy trzeba się po prostu rozluźnić. Potraktujcie sesje ślubną jak wypoczynek. Zieleń i natura to po prostu relaks. O niezapomniane zdjęcia ślubne zadbamy my.

Plener – co zabrać?

Chyba będziemy się powtarzać, ale przede wszystkim dobry humor! Plecak dobrego humoru. Po za tym może tak trywialne rzeczy jak koszyk piknikowy, wino i kieliszki. No a taki twardy niezbędnik to oczywiście zestaw do makijażu dla Panny młodej, wygodne buty – po co chodzić cały czas w szpilkach – no i welon! Czasem się gdzieś zawieruszy a na prawdę fajnie wygląda na zdjęciach.

Sesja ślubna – Gdzie?

Jeżeli znacie malownicze miejsce chętnie do niego zajrzymy. Jeżeli zaś chcecie wybrać się na Wasz plener np. do Krakowa, Pragi czy na Falklandy wszystko to możemy uzgodnić.;-)Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube