Fotografia ślubna – sesja plenerowa

sesja_sœlubna

Sesja ślubna – kwestia przypadku czy starannego planowania?

W tym wypadku akurat kwestia przypadku! Przynajmniej jeżeli chodzi o zdjęcie powyżej, które jest naszym ulubionym. Czasem jest tak że przechodzi się koło niektórych miejsc i nie dostrzega się ich piękna. Tak też było z tym mostkiem. Ale tego dnia, akurat o tej godzinie było widać właśnie takie cudowne słońce. Malowniczo przebijające się przez liście. Idealnie ta godzina i idealnie ten dzień i mamy nasze zdjęcie. Jak do tej pory, nasze ulubione w tym roku!:-)

Oczy dookoła głowy!

Powtarzamy to jak mantrę, ale najważniejsze jest swobodne podejście. Tylko tak powstaje świetna fotografia ślubna. Więcej można poczytać tutaj i tutaj. No i oczywiście podejrzeć tam galerie naszej pracy.:-) Co poza tym? Oczywiście oczy dookoła głowy! Zdjęcie na mostku to potwierdza. Nawet najbardziej banalne miejsce, w którym byliśmy tysiące razy może zamienić się w malowniczy pejzaż.

Więc gdzie na zdjęcia ślubne?

Odpowiedź jest prosta: wszędzie! Mamy nasze ulubione miejsca na zdjęcia ślubne, ale dobra sesja ślubna może powstać wszędzie. Wystarczy tylko dobry czas. W inne dni nasze ulubione zdjęcie mogłoby nie powstać. Słońce pada przecież pod innym kątem. Zachodzi wcześniej, bądź później. Wszystko się zmienia.

Sesja ślubna w plenerze

Jak widać w galerii fajne zdjęcia mogą powstać w ruinach zamku, na polu czy nawet na parkingu czy jezdni. Wszystko to tylko kwestia złapania odpowiedniego momentu, w czym jesteśmy mistrzami. A propos momentu to świetną galerię zdjęć można znaleźć tutaj. A więcej o jej intrygującej nazwie tutaj. Niedługo wrzucimy coś odnośnie decydującego momentu w fotografii ślubnej.;-)Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube