Fotografia ślubna – Ania i Piotr

fotografia-ślubna-radomsko

Nasza ulubiona sesja ślubna w tym roku

Fotografia ślubna to nasza specjalność. Zawsze podchodzimy do zdjęć w indywidualny sposób. A owoce naszej pracy nierzadko nawet nas zaskakują. Sesja ślubna to nie przelewki i dobrze o tym wiemy. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam jednak zapanować nad dynamiką wydarzeń i uchwycić ten właściwy moment. Dlatego nasza fotografia ślubna nie ma sobie równych w Radomsku, a może nawet (nieskromnie mówiąc) na świecie.;-) (Z tym ostatnim żartujemy, chociaż kto wie…)

Sesja ślubna Ani i Piotra

Pierwszy weekend sierpnia był dla nas szczególnie udany, chociaż zapewne dużo bardziej dla Ani i Piotra, którzy wkroczyli wtedy na nową drogę życia. Piękna uroczystość ślubna i wspaniała zabawa na weselu. Do tego świetna sesja ślubna przebiegająca w luźnej i wesołej atmosferze. To zawsze jest kluczem do udanych zdjęć. Z wielką przyjemnością prezentujemy ich galerię ślubną.

Fotografia ślubna dla Ciebie

Zapoznaj się z naszymi zdjęciami ślubnymi na naszej stronie i na naszym profilu na Facebook. Zamów u nas fotografa ślubnego wysyłając nam maila z zakładki Kontakt albo odwiedźcie nas w naszym studiu. Preferujemy to ostatnie, bo zawsze lepiej poznać się osobiście. Dlaczego wyjaśniamy krótko w następnym paragrafie. A gdybyście zapomnieli nasz adres, to szybkie przypomnienie: Krakowska 10, Radomsko.

Fotografia ślubna – porady?

Co możemy poradzić? Chyba tylko to co już napisaliśmy powyżej. Najważniejsze w fotografii ślubnej jest to byście Wy czuli się swobodnie, resztę zapewnimy my.:-) Dobry kontakt z parą młodą to dla nas podstawa. Żadne dobre zdjęcie nie zostało zrobione bez nici porozumienia pomiędzy stojącym za aparatem a stojącym przed aparatem.

Co jeszcze do naszego ślubu?

Polecamy zapoznanie się z naszymi fotoksiążkami  i zaproszeniami ze strony Pracownia Belica. W naszym studiu udzielimy Wam porad na co zwracać szczególną uwagę przy wynajmowaniu sali, jak współpracować z orkiestrą czy cateringiem. Mamy to wszystko w małym palcu, a są małe detale, które na prawdę potrafią zmącić niejedną uroczystość ślubną.Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube