Video ślubne – Ania i Piotr

[media url=”http://www.youtube.com/watch?v=E3jFQTgurT8″ width=”600″ height=”400″]

Czy brać video ślubne?

Ania i Piotr nie zamierzali wynajmować kamerzysty na swój ślub. Wyszli z założenia, że i tak nie będą oglądać kilku godzin materiału. Takie video jest tworzone bardziej z myślą o babciach, które nudzą się na swojej emeryturze niż o młodych ludziach. Według nas mają całkowitą racje! Jednak zaczęliśmy ostatnio bawić się w filmowanie i nie mogliśmy przegapić takiej okazji!

“Normalny” materiał ze ślubu

Zwykle video ślubne kojarzy się z wielogodzinnym materiałem filmowym. Czy na prawdę ktoś to ogląda? Przebrnięcie przez całą ceremonie, słuchanie kazania księdza – które często jest po prostu czytane z kartki – oglądanie niezgrabnych pląsów na parkiecie i słuchanie “spontanicznych” życzeń nagranych przez kamerzystę – to brzmi jak jakiś koszmar. Dlatego my podchodzimy do tego inaczej!

Na co stawiamy?

  • Filmowe ujęcia
  • Dynamiczny montaż
  • Teledyskowa forma
  • Muzyka wg. Waszego wyboru

Video ślubne według nas

Nowoczesna forma – nakręcona lustrzankami cyfrowymi, które szturmem zdobyły przemysł filmowy. Czy film ” The Avengers” mówi Wam coś? Tak dokładnie, on też był kręcony lustrzankami. Będziecie zaskoczeni jak dużo filmów było kręcone lustrzankami. Tutaj tylko niektóre z nich.

Dynamiczny montaż. Czyli koniec z przejściami rodem z lat 90. To co jeszcze sprawdza się w dokumentach przyrodniczych niekoniecznie – według nas w ogóle – sprawdza się w opowiadaniu Waszej historii. A o to tutaj przede wszystkim chodzi.

Długość – do 30 minut. Kto obejrzy coś dłuższego, więcej niż raz? Po co Wam pamiątka ślubna, która będzie kurzyć się na półce? Dodajmy do tego jak kosztowna. 30 minutowy zapis z chęcią zobaczą Wasi znajomi, a może nawet dzieci. Do tego, krótki kilku minutowy teledysk ślubny. Czyli możliwość podzielenia się swoim wyjątkowym dniem ze wszystkimi znajomymi za pośrednictwem chociażby serwisu youtube.

Muzyka. Po Was chyba najważniejsza w teledysku ślubnym – dowolność w wyborze. Mamy swoich wykonawców, ale chętnie sięgniemy po Wasze typy.

video-ślubne-teledysk

Co jeszcze?

Wyślijcie do nas maila, zadzwońcie albo przyjdźcie do naszego studia fotograficznego żeby dowiedzieć się więcej.:-) Video ślubne w nowej formie czeka na Was.Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube