Zdjęcia z chrztu – Tymoteusz

zdjęcia z chrztu

 

Najtrudniejsza działka fotografii

Jak może pamiętacie wspominaliśmy niedawno o decydującym momencie i o tym jak ważny jest w fotografii. (mała próbka tutaj , a tutaj powtórka.) W fotografii chrzcin i dziecka jest to chyba najważniejsze. Chociaż ciężko mówić o decydującym momencie. Bardziej na miejscu jest refleks.:-) No, ale co zrobić. Modela/modelki nie ustawimy, bo jakoś dziwnym trafem odmawia współpracy. Do tego jest strasznie kapryśny. Gdyby chociaż mógł/mogła zjeść snickersa żeby przestać gwiazdorzyć.:-)

Zdjęcia z chrztu. Czyli jak zrobić dobrą sesje z chrzcin

Gratisowe uwagi dla fotografów, którzy nas czytają: wymaga to cierpliwości. Anielskiej cierpliwości. Jak jej nie masz to koniec świata. Nic nie osiągniesz. A uwagi dla zainteresowanych? (oczywiście rodziców, chociaż można opowiedzieć o nich pociechom;-)) Też bądźcie cierpliwi. Warto. Piękne zdjęcia z chrztu będą niepowtarzalną pamiątką absolutnie wyjątkowego dnia.

 

Nasza galeria z chrzcin

Mała próbka tego co wychodzi z naszej i rodziców anielskiej cierpliwości. Nasze kameralne studio i ogródek, a do tego najbardziej wymagający model świata. Chwila ciężkiej pracy i nasze rezultaty. Małemu jak widać na głównym zdjęciu w pewnym momencie bardzo się podobało.:-) Zapraszamy do zapoznania się z naszymi fotoksiążkami. Taka metoda zachowania zdjęć na pewno przetrwa lata i przez lata będzie cieszyć.

 Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube